Najlepsze inwestycje o najwyższej stopie zwrotu i różnej skali ryzyka. Pomysły inwestycyjne. Ocena trendów gospodarczych i inwestycyjnych. Gdzie i w czym trzymać pieniądze w czasie kryzysu ekonomicznego.
Google
dodajdo Zamawiam linki
Sponsorzy bloga
Skopiuj CSS
Kategorie: Wszystkie | Inwestycje | Portfel | Refleksje
RSS
sobota, 05 lutego 2011

 

 

Nie ma co badać kosmosu póki nie wyjaśnimy podstawowej sprawy skąd się tak naprawdę biorą pieniądze ...? czy fakty są takie że z powietrza ? Cena papieru i farby i jedziemy po drukarkach tyle banknocikóe ile zechcemy ? Oczywiście to mogą ONI CI za KURtYNA Niewidoczni.... ?

 

niedziela, 19 września 2010

Ponieważ większość obywateli przypomina zombi niezdolne do jakiejkowiek formy sprzeciwu przeciwko polityczno-ekonomicznemu rozkładowi kraju, formy protestów przybierają dość elitarną, udergrandową formę :

wtorek, 06 kwietnia 2010

Kreacja piniądza "z powietrza" w prezentacji NBP. Polecam obejrzeć kilka razy aż widz załapie tępiramidę finansową. Należy puszczać to dzieciom w gimnazjum jeżeli nie chcemy by nasze wnuki zostały niewolnikami.

http://www.nbportal.pl/pl/np/animacje/prezentacje/system_bankowy/mechanizm-kreacji

 

środa, 24 marca 2010

Do obejrzenia a raczej usłyszenia bylo na kanale Russia Today: Po przegłosowaniu reformy wiceprezydent Joe Biden gratulując Obamie mówi: "Thats a big fucking deal" , prezydent odpowiada : "Yes you are right"

What does it mean.....?

Z pewnością niedługo sie przekonamy :) 

niedziela, 07 marca 2010

Według niepełnych wyników sobotniego referendum, ponad 90 proc. Islandczyków odrzuciło propozycję spłacenia przez rząd Islandii ok. 300 tys. brytyjskich i holenderskich klientów islandzkiego banku Landsbanki, upadłego w czasie kryzysu finansowego.

Islandczycy odrzucili możliwość spłaty przez rząd ich kraju sumy 3,9 mld euro (ponad 5 mld dol.) rządom Wielkiej Brytanii i Holandii, które razem wyłożyły taką sumę aby wyrównać straty ok. 300 tys. osób w ich krajach. Brytyjczycy i Holendrzy wpłacili pieniądze na internetowe rachunki "Icesave" upadłego islandzkiego banku Landsbanki.

Wyniki referendum, w którym wzięło udział ok. 230 tys. osób, wskazują że 93 proc. Islandzyków (według innych danych nawet 99 proc.) nie zgadza się na takie rozwiązanie.

Gdyby w Polsce doszlo do podobnej sytuacji czy rząd dopuściłby wogole referendum?

Niesądze bo rząd ma najwyraźniej problemy z określeniem co jest interesem narodowym.

Czy UE zaakceptuje te referendum i ewentualnie jak się zemsci? :)

 

 

środa, 03 marca 2010

1,04% from hafciarka on Vimeo.

 

Idź do kościoła Twoje podatki już tam są...:)

niedziela, 21 lutego 2010

Peter Schiff (polskie napisy) fajny wykład o początkach kryzysu i przewidywanymkońcu.

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 23